Hakkımızda

EZNA YAPI

Türkçemizde çekirdekten yetişme diye bir tabir vardır. Bu tabir sanırım şirketimizin temellerini atan en büyük etken. Firmamız Genel müdürü Birol TURALI şöyle söylüyor. Aile de büyürken eğitim ve iş hayatı boyunca hep İnşaat ve Yapı işlerinin içinde olan bir hayat yaşadık. Babamın yaptığı küçük inşaat işlerinde ona yardımcı olarak en iyi meslek eğitimini aldığımın farkına sonradan vardım. Eğitim hayatımı tamamladıktan sonra İnşaat-Yapı sektörünün mali ayağına yöneldim. Uzun yıllar İnşaat Taahhüt ve Yapı Malzemeleri Ticareti sektöründe çalışan Yurtiçi ve Yurtdışı firmalarda mali işler yöneticiliği yaptım. 2019 Yılına gelindiğinde artık Sektörde aldığımız deneyimleri kendi Firmamız ile hizmet vererek devam ettirmek istedik. EZNA YAPI İNŞAAT TAAHHÜT İTHALAT İHRACAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKET i işte bu beklentiler ışığında kuruldu. EZNA’nın kuruluşu yeni, İş deneyimlerimiz eskiye dayanır. Yurtiçinde İnşaat Malzemeleri Ticareti ve Yapı Taahhüt işleri, Yurtdışında ise AFRİKA ve özellikle TÜRKİ CUMHURİYETLER coğrafyasında her türlü İnşaat Malzemelerinin ihracatı ve Yapı Taahhüt işleri konularında yoğunlaştık. Sektöre hizmet veren kurumsal markaların distribütörlük, bayilik, alımlarımız hızla devam etmektedir. Firmamız emin adımlar ve büyük bir kararlılık ile faaliyetlerine ara vermeden sektöre hizmet verecektir.

 

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Misyonumuz

Firmamız için faaliyetlerde bulunduğumuz sektörlerde; müşterilerimize günümüz en son teknolojilerinden faydalanarak ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı kaliteden ve güvenlik den ödün vermeden doğru ve hızlı hizmetler vermek.

 

Vizyonumuz

İnsanın evrenseline Dünya vatandaşı tanımı yapılır. Bizde Firmamız için aynı görüşü benimsiyor devamlı öğrenmeye ve gelişime açık bir şekilde, Dünya genelinde potansiyel tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik misyonumuzdan ödün vermeden  hizmet vermek istiyoruz.

Projeniz için % 100 Kalite ve Uygun Fiyatlı Yapılandırıcı mı Arıyorsunuz?